طراحی خلاق چاپ آس

با سلام در چاپ آس پذیرش سفارش انواع طرح ها و عکس ها برروی تیشرت،لیوان، قاب موبایل،ساعت،کوسن، پد موس ، فرش ، پازل ، پیکسل، مگنت روی یخچالی ، تخته شاسی ، بشقاب و غیره پذیرفته میشود با طرح و عکس مورد نظر شما حتی عکسهای شخصی یا استیکر های کارتونی انواع تیشرت با طرح های بی نظیر چاپ تم تولد و دندانی برروی تی شرت و.. چاپ نقاشی کودکان شما برروی تی شرت وموندگار کردن آنها سِت های دونفره و سِه نفره با طرح های بی نظیر مخصوص پدران و مادران و فرزندان! قیمت هر تی شرت فقط از  …۴۰… هزار تومان
ماگ های بسیاااار خاص و زیبا با طرح های منحصر به فرد فقط از۲۵ تا ۳۵ هزار تومان قاب انواع گوشی فقط از ۳۰هزار تا ۵۰ هزارتومان! عکس کودکانتون رو روی تیشرت و لیوان و پازل و ساعت قاب موبایل و چاپ کنید و برای همیشه موندگار کنید.

ما در کجا هستیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

مهارت های ما

طراحی خلاقانه
طراحی گرافیکی
کیفیت چاپ
رضایت شما